Informacje

O stronie i jej autorze.

Chociaż nie chodzę po lesie z kuszą na plecach, to poluję na wiedzę. Mam w zwyczaju dzielić się tym, co uzbieram. Jesteś głodny? Chodź za mną, rozpalę ognisko i podzielę się tym, co mam. Świat jest niczym pośpieszny pociąg, ale Ty możesz wysiąść i docenić to, co trwa. Twoje zdrowie jest ważne, dlatego musisz o nie walczyć. To akumulator. Spowalniasz, gdy się rozładowuje.

Potrzebujesz mieć dostęp do zasilania, którym jest wiedza. Stworzyłem tą stronę po to, abyś mógł uczyć się ze mną. Lubię nauki przyrodnicze i psychologię. Pomagają mi one bardziej zrozumieć, otaczający mnie świat. To niesamowita i fantastyczna podróż, podczas której wyobraźnia działa na pełnych obrotach. Nauka uczy, w jaki sposób nie niszczyć tego, co daje Ci życie.

Uczy szacunku i jest źródłem dla różnych dziedzin naukowych, w tym medycyny. Nie zastąpisz przyrody laboratorium. Spójrz w niebo i na błękitne oceany. Zatrzymaj się. Czy też czujesz, że ze światem dookoła jest coś nie tak? Nie umiesz tego sprecyzować? Zdrowie na niebiesko to działania i poszukiwanie odpowiedzi. Ucz się ze mną, pomagaj sobie i bliskim. Dbaj o siebie i twórz zdrowy świat.

 

Prawdziwe lekarstwa nie pochodzą z ludzkich ograniczeń. Obserwuj przyrodę i korzystaj z jej skarbów, oferuje wiele korzyści.