O mnie:

Lubię naukę i nie lubię nie lubić nauki, bo wtedy jest bieda. Dlatego lepiej ją lubić, myślę. Muszę pisać poza tym. Też chcę, ale jak chcę, to też muszę, żeby było dobrze. Mój tymczasowy kryptonim to Blue, chociaż wcale się nie ukrywam. Lubię jeść zdrowo i kolekcjonuje zdrowe myśli. Mam 23 lata i czuje się źle, gdy nie mogę pracować kreatywnie. Nie lubię monotonii i pasjonuje się przyrodą, dlatego, że nie jest nudna. Tyle w niej ciekawych zależności przyczynowo — skutkowych… Ona jest piękna.

 

 

Lubię się dzielić z innymi, tym, co uważam za pożyteczne.

 


Czy mam coś do dodania? Oczywiście, że tak.

Może płacisz za porady żywieniowe u „Specjalistów”, a liczba Twoich pytań, zamiast zmniejszać, zwiększa się i zamiast czuć się lepiej… czujesz się gorzej. Czy postrzegasz zdrowie jako drogę pełną wyrzeczeń? Stop! Złammy ten schemat. Nie dziwię się, że tak to widzisz. Niektórzy ludzie, nazywający siebie lekarzami często „nie odrabiają lekcji z życia”, a Ty na tym cierpisz. Potrzebujesz pomocy, ale nie każdy potrafi tak się uczyć, aby nie dać się okłamywać. Żeby lekarz wydawał owoce swojej pracy, to musi być też mądry. Jeśli większość pcha się na stanowiska bez żywej pasji i odpowiedniego obdarowania, nacechowanego mądrością, to kończy się to fiaskiem.

Co kogo… Twoje pytania? Gdy kończy się Twoja gotówka i czas, kończy się też pomoc. Dlatego ta strona powstała po to byś miał dostęp do pomocnych informacji, w jednym miejscu i za darmo. 

 

Proste, łatwo jest skomplikować.

Potrzebujesz czuć się wolny, a sztywne jadłospisy i listy zadań bardziej są Ci męką niż rozwiązaniem. Dlatego będziemy się uczyć jak prosto i zdrowo się odżywiać, ale tak byśmy nie musieli rezygnować z wygody, zaoszczędzając czas… Twój czas i wewnętrzny spokój są dla mnie ważne, więc jeśli nie jesteś kulturystą, daj sobie spokój z liczeniem kalorii. Chcesz schudnąć? To jest prostsze, niż myślisz. O wszystkim Ci opowiem… Przejdziemy przez to razem, tak żeby nie bolało, dobra?

Nie podoba mi się, że większość doradców nie bierze odpowiedzialności za Twoje życie. Jednak pojawiają się ludzie, którzy mówią prawdę i którym zależy na Twoim zdrowiu. Obrałeś podobny kierunek? – cieszę się, bo to jest nasza wspólna praca. Budujmy się nawzajem.

 

Od dzisiaj zdrowie dla Ciebie nabierze innego znaczenia! To jest proste! Czy jesteś doświadczony, czy nie ta strona jest dla Ciebie! Potrzebujesz prostoty. Twój umysł ma być wolny, a nie zaśmiecony. Nie musisz stawać na głowie, aby prowadzić zdrowy styl życia.